BCROSS RUN: HAVE FUN 4!

BCROSS RUN: HAVE FUN 4!

Kovanecká 27, 190 00 Praha 9-Libeň, UNYP Aréna

4. pokračování našeho unikátního závodu!

kategorie: jednotlivci, tým dvojce a štafeta

6x 1200m běh + 6 workoutů mezi během!

Tak to regni a bojuj o rekord trati! 

Akce je součástí SWAGLIFT DAY!

Nová výzva, která tě dostane!

Bcross Run přichází do Prahy – dynamický závod kombinující tradiční běh a fitness workouty. Jako čtvrtý závod v sérii s naší desetiletou historií pořádání sportovních akcí, jsme odhodláni posunout tuto událost na novou úroveň! Zveme všechny milovníky běžeckých disciplín a fitness nadšence, kteří chtějí testovat svou sílu a vytrvalost. Pokud máte rádi sportovní výzvy, neváhejte se zapojit.

Náš závodní workout je navržen tak, aby byl přístupný pro každého – speciální příprava nebo trénink techniky není potřeba. Avšak ti, kteří mají ambice pokořit rekord, nebo zvládnout trať v co nejlepším čase, by neměli podcenit důkladnou přípravu.

Prostudujte závodní workout dle vypsaných standardu níže, ať vás nic nepřekvapí. Závodní workout se skládá z 6 kol běhu na trati dlouhé 1200 metrů s cvičením mezi jednotlivými běhy.

Kategorie a přesné složení workoutu najdete níže.
Těšíme se na vás! Tým BCROSS CHALLENGE.

HARMONOGRAM

Startovné za BEST PRIZE pro srdcaře:
1. vlna (21.1.-29.2.),
2. vlna (1.3.-15-4.),
3. vlna (16.4..-15.5.),
4. vlna (16.5-15.6.3.)

Startovní listina závodu: 10.6.

15.6. – startovní den
“Registrace do závodu obsahuje vstupenku na akci SWAGLIFT DAY.”

Místo konání:
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9-Libeň, UNYP Aréna – venkovní stadion.

Podrobný harmonogram zveřejníme 15 dní před událostí.

kategorie

JEDNOTLIVCI

Pro všechny, kteří si chtějí zazávodit a nebojí se přijmout výzvu! Cviky nejsou technicky náročné a zvládne je úplně každý. Doporučujeme před závodem vyzkoušet následující cviky ve workoutu.
muži / ženy

DVOJICE

Pro všechny, kteří si chtějí zazávodit a nebojí se přijmout výzvu! Cviky nejsou technicky náročné a zvládne je úplně každý. Závodní tým absolvuje všechny běhy společně. Počty ve workoutu jsou pro tým dohromady, atleti se můžou libovolně střídat. Nesmí však začít na workout stanovišti pracovat dřív, dokud nebudou oba atleti na místě. Doporučujeme před závodem vyzkoušet následující cviky ve workoutu. Kategorie Mix: Sandbags - každý má svojí váhu a střídat se mohou po úsekách 50m. Echo - počet cals 100 saně - jednotná váha 125kg Box jump - muži 60cm a ženy 50cm bedna OH plate Lunges - muži 20 a ženy 10Kg
MUŽI / ŽENY / MIX

ŠTAFETA TÝMY

Pro všechny, kteří si chtějí zazávodit v týmu 2 muži a jedna žena! Cviky nejsou technicky náročné a zvládne je úplně každý. Závodní tým absolvuje celý workout rozdělen na třetiny ve štafetě za sebou. První atlet musí dokončit 2x běh a 2 workouty, až poté může předat štafetu druhému členu týmu. Toto stejné, platí i pro druhého a třetího atleta. Tým si sám určí v jakém pořadí bude do závodu nastupovat. Doporučujeme před závodem vyzkoušet následující cviky ve workoutu. V týmu musí být minimálně 1 žena. Ideální pro firemní TeamBuilding.
Tříčlenný team (min. jedna žena)

Ceny a vstupenky:

Pokoření rekordu tratě je odměněno pro muži i ženy v hodnotě 5.000,- další ceny od nás a partnerů v hodnotě 150.000,-

Závodníci mají v ceně startovného vstupenku na akci SWAGLIFT DAY.

Vstupné: Fanoušci, kteří chtějí na akci SWAGLIFT DAY, musíte mít vstupenku, kterou koupíte tady.
Na akci Bcross Run se dostanete i bez vstupenky. 

RULEBOOK A STANDARDS

Pro více informací sledujte náš Instagramový profil.

Workouts

3Z7A7206

1. 200m Sandbag Carries 68/45 kg

Sandbag začíná volně na zemi, atlet ho jakoukoliv technikou sbírá ze země a dostává do pozice Bearhug. Během nošení se ale Sandbag nesmí svojí vahou dotýkat nohou. Musí být držen rukama před sebou na prsou/břiše - a to jakýmkoliv způsobem (např. propletení prstů je povoleno). Je zakázáno mít Sandbag na rameni. Před zahájením pokusu, si atlet může Sandbag upravovat jakkoliv chce. Vzdálenost se měří podle vyznačených segmentů čárami na zemi.

DSCF1463-Enhanced-NR

2. 100/80 Echo Bike Cals

Atlet je povinen dodržovat pokyny Judges ohledně obsluhy trenažéru. Upravení výšky sedla a zátěže je povoleno. Altet se při jízdě nemusí dotýkat zadkem sedla. Atlet může opustit kolo až ve chvíli, kdy se na displeji objeví daný počet kalorií nebo metrů. Atlet se tedy displeje nedotýká, avšak je povinen si kontrolovat, že display běží a kolo je aktivní. V případě zjištění jakéhokoliv problému, musí atlet tento problém neprodleně ohlásit svému judgovi a postupovat dále dle jeho instrukcí.

3Z7A1837

3. 60m Prowler Sled 160/110 kg

Atlet začíná se saněmi před startovní čárou, poté tlačí saně jakoukoliv technikou na druhou stranu, kde musí celé saně projít čárou na zemi. Poté atlet pokračuje zpět na start. Atlet se po celou dobu drží ve své dráze, tak aby neohrozil nebo nepřekážel ostatním atletům. Váha saní je pro muže 160kg a ženy 110 kg. Celkem se tlačí 6 rovinek po 10m.

4-bbjo

4.: 50 Burpee Box Jump Over 60/50 cm

Nejprve atlet provádí angličák, kdy ve spodní pozici se hrudník a stehna dotýkají země. Jakýkoliv způsob pohybu na zem i nahoru je povolen. Následně atlet skáče na bednu oběma nohama najednou. Bedny se musí atlet dotknout oběma nohama, nicméně pouze chodidly a ničím jiným. Z boxu může atlet skočit i sejít. Jako alternativa je povoleno přeskočit celý box. V tomto případě musí nohy jít přes bednu, nikoliv kolem a atlet se musí odrazit i dopadnout oběma nohama. Na boxu se atlet nemusí narovnat. Jakmile atlet dopadne za boxem je úspěšný pokus dokončen a po zaujetí startovní polohy může pokračovat dalším opakováním. Výška bedny pro muže 60cm, pro ženy 50cm.

5-plate-oh-lunges

5. 100m Plate OH Lunges 20/10 kg

Kotouč je po celou dobu pohybu nad hlavou s propnutými lokty ve stabilní pozici. U výpadu musí být dotyk kolene země. Atleti se musí potkat vždy ve vzpřímené pozici a v dolní pozici výpadů – u dotyku kolene země. Pro platné opakování ve vzpřímené poloze je nutné mít dopnutá kolena, kyčle a napnutou paži v rovině těla, obě chodila na stejné úrovni vedle sebe. Je povinné střídat nohy do každého výpadu (alternating). Není nutné, aby atleti pracovali stejnou nohou současně. Zahození kotouče z polohy od kolen a výše je zakázáno! Vybavení není odhozové nářadí, proto bude atletovi za tento čin odebráno poslední platné opakování. 20 kg muži / 10 ženy.

3Z7A8110

6. 100 KB Swing 24/16 kg

Atlet drží kettlebell v obou rukou po celou dobu pohybu. V horní pozici musí atlet projít plnou extenzí v kolenou, kyčlích a dostat kettlebell nad hlavu do přímky s tělem. Zároveň musí atletova hlava projít částečně skrz jeho paže, tak aby bylo madlo kettlebellu ve stejné vertikální linii jeho uší. Není nutné mít v horní pozici propnuté lokty. V pozici nad hlavou musí být KB dnem vzhůru. Při pohybu v dolní pozici je nutné, aby kettlebell prošel svým objemem mezi nohama atleta. Mezi opakováními se kettlebell nedotýká země. Zahození kettlebellu z jakékoliv výšky bude klasifikováno jako neplatné opakování (no rep). 24kg muži / 16kg ženy.

STANDARDS

Play Video

REALIZAČNÍ TÝM

V našem týmu najdete armádu členů, v jejichž čele stojí tihle ostřílení borci:

Vašek Mráz

Vašek Mráz

Hlavní produkční
oveckin

Jarda Rakvajz

Od šoféra po stavbu
ondrej_lukes

Ondřej Lukeš

Komisář
jan_lestina

Jan Leština

Crew Master
Petr Škopek

Petr Škopek

Technický vedoucí
Vašek Dušák

Vašek Dušák

Senior manager
Martin Pohan

Michal Pohan

Crew Master

Partneři závodu:

Hlavní partneři:

logo_igy
logo_vystaviste
SWAG_LOGS
gg

Oficiální partneři:

logo_erebos
logo_healthy-co
logo_kingsbox

Mediální partneři:

No data was found

Sponzoři:

logo__bcross-equipment
logo_bcrossgym-cb
logo_kafaro
logo__vasekmraz